Astrologická učebnica - e-kniha

STIAHNI SI UKÁŽKU KNIHY TU

Nauč sa vykladať horoskopy a zisti viac o ľuďoch a ich živote

Táto kniha ťa naučí krok za krokom samostatne vykladať horoskopy. To ti umožní pochopiť hlbšie seba, iných a životné okolnosti. Či už si úplný začiatočník, alebo máš nejaké základy, ujasníš si čo je podstatné.
Dozvieš sa, čo je horoskop, aké má časti a ako tieto časti zmysluplne spájať. Tak budeš vedieť vyčítať dôležité informácie o človeku, alebo o jeho živote.
Naučíš sa zistiť, aký typ osobnosti je daný človek. Napríklad či je aktívny, citový, praktický, sociálny. Aké má výrazné vlastnosti a vlohy. Napríklad vlohy na písanie, komunikačné nadanie, umelecké vlohy, vlohy na šport. Kde môže narážať na prekážky a kde sa mu môže dariť. Napríklad môže narážať na prekážky v partnerskom živote, ale v štúdiu sa mu môže dariť.
Pochopíš ako je potrebné posudzovať jednotlivé životné oblasti: vzťahy, deti, práca, financie, zdravie, štúdium, cestovanie, rodina, bývanie, priatelia, ... Napríklad na aké choroby môže byť náchylný, alebo na aké povolanie sa hodí, ...
Táto kniha ťa nebude zaťažovať zoznamom pozícií všetkých planét vo všetkých znameniach a podobne. Ale naučí ťa, ako tieto významy odvodiť. Naučí ťa astro-logicky myslieť. Ak niekto chce úspešne vykladať horoskopy, je nevyhnuté, aby sa naučil práve tomuto mysleniu.
Keď som začínal s astrológiou, mal som dosť veľký problém s tým, že v knihách bola len teória, ale nebola vysvetlená na príkladoch. Bolo pre mňa preto veľmi náročné pochopiť, ako ju aplikovať v praxi. Preto som sa v tejto knihe zameral na praktické príklady. Teória je teda vysvetlená na konkrétnych horoskopoch.
V tejto knihe som zhrnul moje 15-ročné skúsenosti s astrológiou a výkladom horoskopov. To o čom píšem bolo odskúšané v praxi.
V knihe nájdeš aj niektoré veci z tradičnej astrológie, takže sa dozvieš aj niečo, čo v moderných knihách nie je. Môžeš tak obohatiť, prehĺbiť a spresniť svoj výklad horoskopu.

5 dôvodov, prečo by si mal/a čítať túto knihu

1. Sú v nej podstatné informácie, bez ktorých sa horoskop prečítať nedá.
2. Teória je vysvetlená na konkrétnych horoskopoch a preto je zrozumiteľná.
3. Naučíš sa astrologicky myslieť, kombinovať. Bez toho nie je možné horoskopy úspešne čítať.
4. Ušetríš veľa času. To čo som ja musel pracne zisťovať 15 rokov, môžeš vedieť ty ihneď.
5. Nájdeš v nej aj niektoré pojmy z tradičnej astrológie, ktoré moderné knihy neobsahujú. Tvoj výklad to prehĺbi a spresní.

Podrobnosti knihy:

Názov knihy: Astrologická učebnica

Podnázov knihy: Horoskop narodenia

Počet strán: 233

Formát: A5

Typ súbor: PDF

Veľkosť súboru: 4,6 MB

Cena: 9,99€

Počet horoskopov použitých v knihe: 39

Poznámka: Táto kniha je zhrnutím modernej astrológie. Vo svojej astrologickej praxi využívam ale tradičnú astrológiu. Moju učebnicu tradičnej astrológie nájdeš v kníhkupectvách pod názvom: Presný výklad horoskopu

Ak chceš knihu kúpiť, stlač tlačidlo.

Po zaplatení knihy (cez PayPall) budeš aicky presmerovaný na stiahnutie pdf súboru knihy. Ak by si mal s nákupom akékoľvek problém, napíš mi na bdmart@gmail.com.

Ak by si chcel kúpiť knihu iným spôsobom, napíš mi na bdmart@gmail.com a dohodneme sa.

Za zakúpenie knihy dopredu ďakujem.

Pozrite si tiež:
Kniha o Bode šťastia
Astrologický video-kurz
Astro-vido kurz pre úplných začiatočníkov