Bod šťastia nie je o šťastí - e-kniha

STIAHNI SI UKÁŽKU KNIHY TU

Buď jeden/a z mála, ktorí rozumejú Bodu šťastia a vedia ho vyložiť

Aj teba irituje ten krúžok s krížikom v horoskope, ktorého význam nepoznáš? Navyše ak sa aj snažíš niečo o tomto Bode šťastia dozvedieť, nájdeš len abstraktné a nejasné interpretácie.
"Čo?! To snáď nemôže byť také jednoduché a zároveň tak funkčné!" Čakám od teba takúto reakciu po prečítaní tejto knihy. :)
Bod šťastia bol kľúčovým prvkom výkladu v helénskej astrológii. Moderná astrológia ho už správne vyložiť nedokáže.
Okolo Bodu šťastia navyše existujú mýty, ktoré bránia jeho správnemu pochopeniu. Najväčší mýt je jeho názov. Bod šťastia nie je o šťastí. O čom presne je sa dozvieš v tejto knihe.
Zistíš, že je to dokonca kľúčový prvok výkladu horoskopu. Bude sa ti zdať nepochopiteľné, prečo sa už nepoužíva.
Tento Bod šťastia má viacero významov a využití. Jeho prejav je konkrétny a hmatetaľný. Nie je to žiadna abstrakcia.
Chceš zistiť, prečo bol život M. L. Kinga spätý s pochodmi a rečníckymi prejavmi? Prečo mal Elvis Presly nadanie na hudbu, hoci jeho horoskop by na to nepoukazoval? Alebo prečo bol A. Lincoln zastrelený? Čo majú spoločné viacerí politici v horoskope? Prečo bola M. Monroe šarmantná herečka, modelka, hoci jej horoskop by o tom nehovoril? Prečo mal Che Guevarra astmu? Prečo je Jennifer Aniston jedna z najlepšie platených herečiek v Hollywoode?
V tejto knihe nájdeš 43 príkladov, na ktorých vysvetľujem, čo konkrétne Bod šťastia znamená a ako sa prejavil v živote ľudí.
Vďaka týmto príkladom budeš vedieť, ako v praxi použiť tento bod. Nájdeš podobnosti s horoskopmi, ktoré skúmaš a pochopíš, na čo treba dávať dôraz a čo zanedbať. Niektoré horoskopy ti možno konečne začnú dávať zmysel.
Zistíš, že ak vieš, ako Bod šťastia interpretovať, je to jednoduché. Čo je jednoduché a ľahko pochopiteľné, je aj funkčné a využiteľné v praxi.
Zdá sa neuveriteľné, prečo tak dôležitý prvok horoskopu nepoužívame v súčastnosti.
Vo svete neexistuje veľa kníh, ktoré sa venujú čisto Bodu šťastia. V tomto je táto kniha svetový unikát!
Kniha bude pravdepodobne preložená aj do angličtiny, aby z týchto exkluzívnych poznatkov moholi čerpať aj ľudia z iných krajín.

Podrobnosti knihy:

Názov knihy: Bod šťastia nie je o šťastí

Podnázov knihy: Ako konkrétne vykladať tento bod v horoskope narodenia

Počet strán: 55

Formát: A4

Typ súbor: PDF

Veľkosť súboru: 1,63 MB

Cena: 12,99 €

Ak chceš knihu kúpiť, stlač tlačidlo.

Po zaplatení knihy (cez PayPall) budeš ihneď aicky presmerovaná/ý na stiahnutie .pdf súboru knihy. Môžeš teda za pár minút knihu kúpiť a ihneď čítať.
V prípade akýchkoľvek problémov mi napíš na bdmart@gmail.com.

Ak chceš kúpiť knihu iným spôsobom, napríklad prevodom na účet alebo osobne, napíš mi na bdmart@gmail.com a dohodneme sa.

Vopred ďakujem za zakúpenie knihy

Pozrite si tiež:

Astrologický video-kurz

Astro-vido kurz pre úplných začiatočníkov